Opleiders Ruiterbewijs

Ruiterbewijs.

Hier vind je de opleiders die regelmatig een examen organiseren. Wil je bij jouw manege ook een examen, of als opleider toegevoegd worden, neem dan contact met ons op via info@ruiterbewijs.nl.

Naam website Plaats Telefoon contact
Stal het Reelaer reelaer.nl  Raalte 0572 363398 Mw. Miedema
Stal Naaldenhof Bentveld 06 22792557 Minne de Boer
Huifkarbedrijf Terpstra huifkarbedrijf-terpstra.nl Hoorn – Terschelling Nienke Terpstra
Stal Groot Prooijen stalgrootprooyen.nl Middelburg 06 12704523 Mw. M. den Ouden
Lentiz MBO Maassluis Mw. Jolanda de Koning
Almeers Hippisch Centrum Almeers HC Almere 036 5292676 Mw. M. Konst
Duinmanege Poelenburgh  poelenburgh.nl Schoorl 072 5092149 Mw. Gerssen
PMO  paardmensonderwijs.nl De Bult 0653367499 Mw. Y Tijsma
Puur Paardrijden puur-paardrijden.nl Eemnes 06 83697111 Anoeska Majoor
Stad en Landeruiters  stadenlanderuiters.nl Blaricum 06 12151558 Mw. Dijkstra
Nordwin College  nordwincollege.nl De Bult 06 83209452 Mw. C. Kuipers
Manege Kennemergaarde  www.kennemergaarde.nl Santpoort Noord 06 52601637 S. W. Meijer
Manege de Blauwe Steen  manege-blauwe-steen.nl Wijnandsrade 045 5241811 Mw. Wilma Meijer
PC de Schieruiters  pcdeschieruiters.nl Rotterdam 010 4147785 Mw. H. van der Ent
Stal de Boschhoeve  de-boschhoeve.nl Soerendonk 0495 592356 Mw. Floor Donkers
Manege Galop  manegegalop.nl Landgraaf 06 29195216 Maike Leenders
Stal Bosman Arnhem 06 48407607 Chantal Freriks
RSC Harderwijk ruitersportcentrumharderwijk.nl Hierden 0341 455212 Linda
Stal Mansour  mansour.nl Arnhem 026 4423006 Rik Steijn
Stal Prinsenburg  stalprinsenburg.nl  Hilversum 035 5772455